S námi se zelená elektřina skutečně vyplatí

Date:

Ať už jde o elektřinu nebo teplo, fotovoltaický systém nebo tepelné čerpadlo: V rámci energetické komunity Viessmann Share bude dodávka energie přesně přizpůsobena individuálním potřebám zákazníků a navíc 100% ekologická z obnovitelných zdrojů.

Společnost Viessmann uvedla v dubnu na trh dlouho očekávanou novou
službu – energetickou komunitu Viessmann Share. Jedná se o revoluční tarifní program pro systémová řešení OZE s fotovoltaikou, kde soukromí výrobci elektrické energie spotřebují a dodávají přebytek elektřiny.
pro své potřeby v energetické komunitě, s využitím sdílené baterie. Výsledná spotřeba energie je jak hospodárná, tak ekologická.

Viessmann Share je energetická komunita uživatelů zařízení Viessmann, která je již dnes činí nezávislými na růstu cen energií. Zatímco na neustále se zvyšující ceny elektřiny si trh postupně zvyká, náklady na solární moduly a skladování elektřiny klesají. Díky tomu je pro majitele rodinných domů stále lukrativnější vyrábět a využívat elektřinu či teplo, které si sami vyrobí. Investice do technologií využívajících obnovitelné zdroje se stává výhodou.

modern living interior design. 3d concept illustration

Na základě vstupů z domácností je možné nakonfigurovat si energetický systém, s předem vypočtenými náklady za elektrickou energii. Díky individuálním programům zákazník získá plnou kontrolu nad výdaji a přehled o svých úsporách. Má na výběr ze dvou programů, které si může přizpůsobit požadavkům své domácnosti: Paušál a Tarif. Díky nim získá nejen úspory, ale také maximální flexibilitu a bezpečnost dodávek v dobách jejich rostoucích cen a bez jakýchkoli skrytých nákladů.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Kvalitní a hezké cyklistické oblečení pro každou příležitost? To je ENDURA

Jestliže máte alespoň běžné zkušenosti s cyklistickou, zřejmě jste už...

Že vaše narození by mělo být doprovázeno palindromickými kouzly

Středověká Evropa byla obzvláště nebezpečným místem pro porod. Smrt...

USA a Japonsko provedly vojenské cvičení letectva nad Japonským mořem

Spojené státy a Japonsko provedly ve čtvrtek letecké cvičení...

Čína rozšiřuje svůj vliv v Pacifiku, šéf diplomacie zahájil turné po státech Tichomoří

Šéf čínské diplomacie Wang I odstartoval ve čtvrtek 10denní...