Kvalitní a hezké cyklistické oblečení pro každou příležitost? To je ENDURA

Date:

Jestliže máte alespoň běžné zkušenosti s cyklistickou, zřejmě jste už měli možnost vyzkoušet si jízdu v dešti, za slunce i při chladném počasí. Rozdíl také je, zda se právě nacházíme v lese nebo na cyklostezce či na skálách nebo jinde, ale tady spíš hraje roli naše kolo, než oblečení. 

My se vrátíme k oblečení. Do každého počasí saháme po trochu jiných kouscích. Některé používáme častěji, při různém počasí, některé oblékáme jen v létě nebo jen v zimě. Aby však oblečení plnilo svou funkci tak, jak má, je potřeba, aby bylo kvalitní a funkční. Třeba takové, jaké vyrábí společnost ENDURA ze Skotska.

Téměř třicet let se značkou ENDURA

Cyklistické oblečení ENDURA vyrábí společnost ze Skotska. Byla založena již v roce 1993 a za svůj hlavní cíl si dala zlepšit výkon a funkci cyklistického oblečení pro všechny. To se jí podařilo, a na trh už uvedla spoustu produktů, které si ihned získaly velkou popularitu. Měřítko kvality svými produkty a svou laťku nastavila skutečně vysoko. 

Co se týče oblečení ENDURA, společnost dbá na jeho funkčnost, odolnost, ale také na moderní vzhled. Postupně se stala globálním lídrem na trhu.

Patří k partnerům oblečení těch nejlepších světových týmů, v nichž najdete špičky ze silniční cyklistiky, MTB a triatlonu. Oblečení ENDURA je dokonce testováno ve spolupráci sportovců a vědeckých pracovníků. Je zde dbáno na zlepšení aerodynamiky, správnou termoregulaci a komfort během všech podmínek na trati. Testování oblečení i příslušenství probíhá i v aerodynamickém tunelu ke zjištění, zda má ty správné vlastnosti. 

Koupit si můžete ponožky, nákrčníky, trička, dresy, kalhoty, bundy a mnohé další zboží. Nechybí ani čistící a impregnační spreje.

Oblečení ENDURA, stejně jako kvalitní oblečení SILVINI od české společnost, najdete na webových stránkách e-shopu bikero.cz. Vyberte si pro sebe to nejlepší, co na trhu je.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Že vaše narození by mělo být doprovázeno palindromickými kouzly

Středověká Evropa byla obzvláště nebezpečným místem pro porod. Smrt...

USA a Japonsko provedly vojenské cvičení letectva nad Japonským mořem

Spojené státy a Japonsko provedly ve čtvrtek letecké cvičení...

Čína rozšiřuje svůj vliv v Pacifiku, šéf diplomacie zahájil turné po státech Tichomoří

Šéf čínské diplomacie Wang I odstartoval ve čtvrtek 10denní...

Scholz: Putin válku na Ukrajině nevyhraje, nesmí diktovat podmínky příměří

Ruský prezident Vladimir Putin nevyhraje válku na Ukrajině a...